Kod Biznesu

O Magazynie

„Sercem i duszą firmy jest kreatywność i innowacyjność.”

- Bob Iger

Lemur - Kod Biznesu - O magazynie

Drogi Czytelniku!

W imieniu całego zespołu redakcyjnego, oddaję w Twoje ręce Kod Biznesu, czyli wynik kilkumiesięcznej pracy kilkunastu entuzjastów technologii usprawniającej biznes!

Lemur - Kod Biznesu - O magazynie

Kod biznesu to niezależne, godne zaufania źródło wiedzy dla wszystkich osób zaangażowanych w wybór najlepszego dla danej organizacji rozwiązania z zakresu automatycznej identyfikacji. Obiektywne przedstawienie różnych zagadnień, dzięki któremu użytkownicy tej technologii będą bardziej samodzielni w całym procesie wyboru i wdrożenia danego rozwiązania, jest dla nas priorytetem.

Członkowie naszego zespołu redakcyjnego to pracownicy i partnerzy PDAgroup – specjaliści w doradztwie sprzętowym i systemowym, ludzie, którzy zgłębiają wiedzę z zakresu AutoID codziennie, bowiem ten świat zmienia się tak szybko, że niekiedy wczorajsza nowość następnego dnia jest chlebem powszednim a kolejna majaczy już na horyzoncie.

Chcemy być w bezpośrednim kontakcie z naszymi Czytelnikami, dlatego zapraszamy na nasze profile w portalach społecznościowych Linkedin i Facebook. Tam czekamy na Wasze komentarze, propozycje nowych obszarów tematycznych z zakresu biznesu i nowych technologii. Konstruktywna krytykę bierzemy „na klatę” a nasz Lemur jest bardzo łasy na pochwały 🙂

Kod Biznesu będzie ewoluował wraz ze zmieniającymi się realiami biznesu w Polsce i na świecie, a Lemur będzie trzymał rękę na pulsie, żeby podsuwać Wam nowinki technologiczne, które znajdziecie tutaj.

Liczymy, że grono naszych stałych czytelników będzie się tylko powiększać. Jeżeli widzicie możliwość współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Lemur i cały zespół redakcyjny

Poznaj nasz

Zespół Redakcyjny

Kod Biznesu Magdalena Bira

Magdalena Bira

m.bira@pdaserwis.eu

Doświadczony manager projektów marketingo­wych w PDAgroup. Swoją wiedzę praktyczną i umie­jętności zdobywała przy okazji współpracy z lidera­mi rynku elektroniki. Dba o prawidłowy i atrakcyjny przekaz informacji, które mogą pomóc każdemu, kto podejmuje decyzje dotyczące usprawnienia procesów biznesowych. Ukończyła Szkołę Charak­teryzacji i potrafi wyczarować ciekawe efekty ma­kijażowe.

Kod Biznesu Wiktoria Kasprzyk

Wiktoria Kasprzyk

wka@pdaserwis.eu

COO w PDAgroup, Filar firmy, trzymająca pieczę nad wszelkimi projektami usprawniającymi proce­sy. Osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem w dzie­dzinie marketingu, e-commerce, zawsze dzieli się swoją wiedzą oraz poradą. Dodatkowo Redaktor naczelna magazynu 'Kod Biznesu', która po całym dniu pracy wyczarowuje słodkości cieszące oko i podniebienie.

Kod Biznesu Martyna Kieliszek

Martyna Kieliszek

m.kieliszek@pdaserwis.eu

Nowy członek załogi PDAgroup. Jest osobą ak­tywną, zmotywowaną do pracy nad własnym roz­wojem. Praca zespołowa, logistyka, zarządzanie to pojęcia, które nie są jej obce. W czasie wolnym relaksuje się przy muzyce filmowej, sporcie oraz podróżach.

Kod Biznesu Michał Jakóbczak

Michał Jakóbczak

m.jakobczak@pdaserwis.eu

Spec od e-marketingu w PDAgroup. Człowiek or­kiestra – zarządza profilami firmowymi w mediach społecznościowych, projektuje grafikę, tworzy i re­alizuje scenariusze filmów promocyjnych, odpowie­dzialny za montaż materiałów audio i wideo a do tego pisze świetne teksty. Pomimo młodego wieku ma spore doświadczenie marketingowe, dzięki ak­tywnemu udziałowi w wolontariacie.

Lemur Avatar

Bartek Gębarowski

b.gebarowski@pdaserwis.eu

Doświadczony technik z PDA-serwis, największego serwisu elektroniki przemysłowej w Europie. Opra­cowuje nowe sposoby naprawy usterek w drukar­kach etykiet, terminalach mobilnych czy skane­rach. Prawdziwy humanista pracujący w dziedzinie opartej na naukach ścisłych.

Emilia Rojek

e.rojek@pdaserwis.eu

Buntowniczka, dla której kreatywność i innowacyjność to pomysł rodzący szansę na zmianę świata technologią i zapisanie tego w historii. Wierzę, że na skraju artyzmu i technologii powstanie nowy nurt w sztuce wizualnej, który nosić będzie nazwę VR. Z pasją do rozmów, wymiany doświadczeń i umiejętności słuchania - opiekun klientów w PDAserwis już przeszło trzeci rok i pewno jeszcze dłużej… Po godzinach malarz- amator, twórca prymitywnej sztuki wizualnej - FOR A FREE MIND.

Kod Biznesu Adam Kasprzyk

Adam Kasprzyk

a.kasprzyk@pdaserwis.eu

CEO PDAgroup, twórca największego serwisu urzą­dzeń auto-ID w Europie, Człowiek wielu pasji-go­towanie, lotnictwo, modele zdalnie sterowane, elektronika, majsterkowanie. Co dzień pracuje nad rozwojem nowych technologii napraw urządzeń oraz strategii całej firmy. Od 15 lat działa w bran­ży automatycznej identyfikacji, cały czas rozwijając potencjał organizacji, na której czele stoi.

Kod Biznesu Marcin Chróściel

Marcin Chróściel

marcin.chrosciel@pdait.pl

Project manager w PDA IT Solutions. Skryty i cichy oraz całkowicie skoncentrowany na dbaniu o pra­widłowość procesu w projektach IT. Specjalista od funkcjonalności systemów usprawniających biznes, które nie mają przed nim tajemnic.

Michał Pawlicki

m.pawlicki@pdaserwis.eu

Kod Biznesu Kuba Kwiatkowski

Kuba Kwiatkowski

kuba.kwiatkowski@pdait.pl

Serce i rozum PDA IT Solutions – doświadczonego dostawcy rozwiązań systemowych dla biznesu. Nie ma problemu, którego by nie rozwiązał i klienta, któremu by nie pomógł. Entuzjasta żeglowania i szantów.

Joanna Chróściel

joanna.chrosciel@pdait.pl

Filip Kozłowski

filip.kozlowski@pdait.pl